KAPAT
İLETİŞİM  
ANA SAYFA / HAKKIMIZDA
BİZ KİMİZ ?
L I V Z Y M Biyoteknoloji Ar-Ge San. ve Tic. A.Ş. Türkiye’de yerli imkanlarla enzim üretmek amacıyla Dr. Serdar Uysal ve yatırımcı ortakları tarafından, Üniversite-Sanayi iş birliği çerçevesinde 2014’te kurulmuştur.

Kurulduğu tarihten itibaren enzim üzerine yoğun Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir.
Kurulumuna Şubat 2019’da başlanan ve Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer alan fabrikamızın açılışı, 26 Haziran 2020 tarihinde Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa VARANK ve Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’nin katılımıyla resmi olarak gerçekleştirilmiştir.

Savunma sanayiindeki gibi, biyoteknolojinin de ülkelerin mutlaka yerli ve milli çözümlerini üretmeleri gereken bir alan olduğu, COVID 19 sürecinde tüm dünyada yaşanan gelişmelerle ispatlanmıştır.
HAKKIMIZDA
Biz Kimiz ?
L I V Z Y M Biotechnologies
İNCELE
Kurucu
L I V Z Y M Biotechnologies
İNCELE
Misyon & Vizyon
L I V Z Y M Biotechnologies
İNCELE
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ.
L I V Z Y M Biotechnologies adres, telefon, mail ve haritalar için lütfen ilgili butona tıklayınız.
İLETİŞİM
L I V Z Y M Biyoteknoloji Ar-Ge San. ve Tic. A.Ş. bu bilinçle, mikroorganizmanın verimliliğinin artırılması, üretilmesi, elde edilen enzimin sektörel bazlı ihtiyaçlar çerçevesinde kullanımlarına uygun olarak geliştirilmesi gibi enzim üretiminin tüm aşamalarında çalışmalar yaparak, pazara sunmaktadır.

Endüstriyel enzimlerin üretiminde hayata geçirilen üniversite-sanayi iş birliği modeliyle, L I V Z Y M’de biyoteknoloji alanında teorik ve de pratik sahibi insan kaynağının yetişmesi de sağlanmaktadır.

Tasarımdan kuruluma tamamı Türk ekiple iki yılda gerçekleştirilmiş olan Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer alan fabrikamızın yanı sıra, bu sayede ülkemize gelecekte benzer tesislerin kurulumunda da kullanılmak üzere kritik bir bilgi birikimi kazanmıştır.